Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Naprawa silników wysokoprężnych Jaktorów-Kolonia Nowy Motor Sylwester NoweckiSylwester Nowecki jest właścicielem firmy Nowy Motor, która działa od 2009 roku i znajduje się w Jaktorowie-Kolonii, na terenie województwa mazowieckiego. Głównym profilem działalności firmy jest naprawa silników wysokoprężnych. Usługi serwisu realizowane są w warsztacie lub w siedzibie Klienta. Obejmują one usuwanie usterek oraz generalne remonty i modernizacje silników, wraz z całkowitym demontażem i ponownym montażem.

Firma naprawia silniki o dużej i średniej pojemności, takich marek jak: Deutz, Komatsu, Cummins, Liebherr, MWM, Mercedes, Volvo, Yanmar, czy New Holand. Naprawie podlegają też silniki firmy: Kubota, Diesel, Iveco, CAT, JCB, Perkins, Detroit i Yanmar.

Serwisowane silniki pochodzą najczęściej z maszyn budowlanych i pojazdów wodnych oraz górniczych.

Dodatkowo w ofercie znajduje się także serwis agregatów prądotwórczych.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Nowy Motor z Jaktorowa-Kolonii i na stronę:
https://nowymotor.pl

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!