Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Naprawa silników spalinowych Kobierno Różopol-WachowiakNazywam się Stanisław Wachowiak. Jestem właścicielem warsztatu Różopol-Wachowiak. W moim zakładzie zajmujemy się przede wszystkim naprawą silników spalinowych. Oferujemy naprawy główne i bieżące silników wolnossących i tych z turbosprężarką. Siedziba firmy znajduje się w Kobiernie w województwie wielkopolskim. Warsztat stworzyliśmy w 1968 roku.

Oprócz serwisu silników zajmujemy się również regeneracją głowic zaworowych silnika, regeneracją łożysk głównych kadłubów oraz spawaniem elementów silnika. Nasi Klienci mogą zregenerować u nas też wały korbowe. W razie konieczności dojedziemy do Klienta. Jesteśmy wyposażeni w auto serwisowe, pojazdy niskopodłogowe i samochody dostawcze. Na każdą wykonaną przez nas usługę udzielamy 12-miesięczną gwarancję. Z naszej oferty mogą korzystać Klienci indywidualni oraz właściciele różnych firm.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z usług: http://www.rozopol-wachowiak.pl/

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!