Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Najdroższa wymiana oleju | Yamaha Drag Star 1100 na warsztacie #motovlogIle może kosztować wymiana oleju? Czy przy tak prostej operacji serwisowej można popełnić błąd, który skończy się remontem silnika? Dziś na serwis u Krzyśka Kornasia GPracer Serwis Brzesko wjechała Yamaha DragStar 1100 po samodzielnej, niefortunnej wymianie oleju.

Co było powodem awarii silnika? Jak wyglądają podzespoły silnika po 40 tys. km? Na te i inne pytania staramy się znaleźć odpowiedzi w dzisiejszym odcinku.

#motovlog #dragstar

🔥 https://www.facebook.com/MotoToursVlog/
🔥 https://mototours.weebly.com/
🔥 https://www.instagram.com/danwidlo

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

3 thoughts on “Najdroższa wymiana oleju | Yamaha Drag Star 1100 na warsztacie #motovlog

  1. Trzeba być wybitnym matołem żeby zamienić te śruby. Zwłaszcza że krótsza wkręcona w miejsce dłuższej albo nie złapała gwintu wcale albo złapała 2 włoski i została przekręcona….
    BTW wyciągnąłeś a nie wyciągłeś, podobnie jak poszedłeś a nie poszłeś.

  2. Z cyklu zrób to sam 😜chyba każdy gdzieś w przeszłości chciał coś zrobić samemu, bo to nic trudnego i wychodzą takie kwiatki 🙃 pozdro chłopaki. Materiał do kawy jak znalazł 👌😎

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!