Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

John Deere 7430 Premium znowu na warsztacie? Błędy serwisu wychodzą po latach.Witam na filmie omawiam ciągnik rolniczy John Deere 7430 po naprawie silnika. Regulacja zaworów, naprawa błotników, …

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

27 thoughts on “John Deere 7430 Premium znowu na warsztacie? Błędy serwisu wychodzą po latach.

  1. Kiedyś do mojego wujka przyjechał serwis John Deere-a do naprawy podnośnika przedniego jak zobaczyłem, że oni dżojstik i kostki przecinają i na skrętkę to robią to mnie ręce opadły. Było zgłoszone mieli nowy wstawić z kostami ale zapomnieli zabrać skasowali tak jak by to nowe wszystko było do tego wiadomo jak długo to chodziło. Czasami myślę a raczej to wiem 80% tych fachowców się nie nadaje i są z łapanki takie Janusze mechaniki niestety.

  2. Co do nabijania to mam odmienne zdanie bo sam osobiście nabijam i jeżeli ktoś to robi na odwal to fakt rok i ponownie brak gazu. Podstawa to sprawdzać na piankę szczelność dokręcenia i bez pośpiechu a nie cyk pyk kilka sekund i już sprawdzony. W JD jest fajnie bo akumulatory mają metalowe kapsle od strony nabijania i zamiast oringów na dole gwintu daję podkładki metalowo gumowe pod kapsel jako dodatkowe zabezpieczenie przed uciekaniem gazu.

  3. Te lampy chyba da się jeszcze odnowić. Ale ten serwis fuszere odstawia – robić im antyreklamę – podaj skąd ten pseudo serwis – niech ludzi nie krzywdzą bo na wsi pieniadz łatwo nie przychodzi by go lekko tracić. Co do opon to o ile dobrze pamietam to na magnumach masz alliance *chyba że się mylę) To dobre opony za rozsądne pieniądze. pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!