Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

JCB 4CX z czterema kierowanymi kołami jest największy modelem koparko-ładowarki w portfolio.JCB 4CX z czterema kierowanymi kołami jest największym modelem koparko-ładowarki, produkowanym przez nas a jej najnowsze wcielenie jest efektem naszej ponad 60-letniej obecności jako lidera rynku koparko-ładowarek. Zapewnia ogromnie osiągi, wyższy komfort, bezpieczeństwo i wydajność.
Posiada nasz nowy, cieszący się uznaniem silnik EcoMAX, spełniający przepisy Stage IV / Tier 4f, bez filtra DPF lub SCR. Kompaktowa konstrukcja zapewnia wyjątkową widoczność i zwrotność. 4CX ECO ma także duży prześwit do ziemi i cztery równe koła, zatem może pokonywać teren inaczej niż wszelkie inne koparko-ładowarki.

Wiele udogodnień wykorzystanych przez 4CX to gwarancja komfortu pracy. Kabiny są izolowane od hałasu oraz amortyzują wibrację. Wewnątrz kabin, można także znaleźć automaty do gorących napojów oraz system podgrzewanie siedzenia i przedniej szyby. Taka implementacja rozwiązań to gwarancja przyjemnej pracy, która przełoży się na zadowalającą efektywność operatora koparko- ładowarki.
Zastosowanie silnika EcoMAX zapewnia JCB 4CX dużą wydajność pracy. Specjalna zoptymalizowana pod mobilność urządzenia kompaktowość, pozwala koparko- ładowarce na dużą zwrotność pomimo gigantycznych gabarytów. Duży prześwit do ziemi i cztery równe koła umożliwiają maszynie ruch różniący się od sposobu przemieszczania się innych sprzętów tej klasy. Usprawnienia te mają za zadanie podnieść wygodę pracy, bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz zagwarantować możliwie najwyższe osiągi.
Filtry użyte w silniku EcoMAX mają za zadanie przedłużyć żywotność silnika oraz gwarantować lepszą wydajność jego pracy. Codzienne kontrole silnika nie są wymagane, ze względu na obecność elektronicznego systemu CANBUS auto diagnozującego jego stan techniczny. W 4CX wykorzystane zostały najnowocześniejsze rozwiązania w postaci panelu kontrolnego. Pokazuje on zużycie paliwa oraz wyświetla ewentualne usterki urządzenia. Szereg pozostałych udogodnień między innymi takich jak system LiveLink, wspomaganie hamulcowe i kompozytowa budowa zbiornika paliwa wydłużają czas pracy 4CX oraz pozwalają zaoszczędzić na naprawach, ze względu na wyżej wymienione udogodnienia, przedłużające żywotność urządzenia.
Praca z 4CX jest komfortowa i bezpieczna. Gwarantują to usprawnienia pomagające w wchodzeniu do koparko- ładowarki. Przykładowo są to duże uchwyty dla rąk, szeroko otwierane drzwi oraz schodki z kratownicy. Instalowane do łyżek specjalistyczne wkładki chronią drogi przed zniszczeniami spowodowanymi przez 4CX. Wspomagany system hamowania, pozwoli na precyzyjne zatrzymanie pojazdu przy minimalnym wykorzystaniu siły. Systemy elektroniczne stale monitorują użycie maszyny. Pozwoli to na skontrolowanie potencjalnych nieautoryzowanych użyć 4CX.

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!