Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Honownica do wiertarki? HONOWANIE CYLINDRÓW ( Sprawdzam jak to działa )Idealne narzędzie przy remoncie silnika „na aucie”, bez demontażu silnika ? Przy takich obróbkach jestem amatorem i na pewno …

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

44 thoughts on “Honownica do wiertarki? HONOWANIE CYLINDRÓW ( Sprawdzam jak to działa )

  1. Fajny filmik. Bym tylko poprawił przygotowanie osełek do pracy. Osełki bym wsadził to pojemnika z olejem by zaciągły medium. Jako olej na cylindry dałbym olej przekładniowy ze względu na wyższą lepkość. Na wkrętarkę dałbym opaskę zaciskową ślimakową . Skręcimy wtedy na tyle ile chcemy i lecimy. Palca nie trzeba męczyć a i mamy stałe obroty aby drugą ręką podlewać olejem.

    proponuję zrobić osobną playlistę z testami takich rzeczy. Może w przyszłości test ledów na h7 i test na stacji kontroli pojazdów ?

  2. Pomysł na coś do sprawdzenia-przeróbka silnika na cykl atkinsona(wystarczy krzywki dolotowe przerobić)+dodanie turbo dobrane tak żeby moc była podobna jak przed przeróbką i sprawdzenie jaka będzie różnica w spalaniu.

  3. Sciagles tylko brud z cylindra ,ale owal i progi zostały ,bo honownica układa się pod cylinder ,a jeszcze dopasuj tłoki z piersciami ,bo nie będzie kompresji

  4. Po pierwsze nie na wd40 tylko na olej i to dość spore ilości, po drugie powinieneś honować w pionie żeby olej wraz z syfem z kamieni czy cylindrów spływał na dół, wtedy masz lepszy efekt, robota zrobiona trochę na opierdol powiem szczerze.

  5. Honowanie spoko ale czemu na WD -olej a nie smar który się lepi. A poza tym trzeba trochę poświęcić czasu na jedną tuleje. A jak większe wykorbienie jak będzie niżej schodził tłok to i wyżej też, chyba że korby dasz krótsze żeby tłok w głowicę nie walił

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!