Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

FENDT 926 "WIELORYB"… chodził na 5 garach… remont silnika MAN= rycząca 900setaStary film, ale dodaję… p.s kompresor pneumatyki został wymieniony, nie darowałbym sobie gdyby zniszczył silnik , za dużo pracy mnie to kosztowało!

Koniec napraw dla innych i Zaczynam robić swoje statki, kto chcialby obejrzeć fendta black Beauty ,a pozniej go odkupić po kompleksowej kapitalce? pozdrawiam Agropasjonatów Neoplana projekt startuje również! 😄

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

23 thoughts on “FENDT 926 "WIELORYB"… chodził na 5 garach… remont silnika MAN= rycząca 900seta

  1. Nieraz na budowie przy stabilizacji spotykam takiego 930 z tej serii oj jak on się pięknie drze szczególnie jak w dobrej glinie chodzi miód na uszy. Nowe to odkurzacze przy nim. Nie ma lepszego obciążenia jak na wałek kołami zawsze zakręci a tu nie ma że boli nawet do 1000 kilku obrotów zejdzie ale musi przekręcić

  2. Pytanie, Fendt 926 com II nie wyświetla temperatury cieczy, jedną kreskę cały czas pokazuje + wiskoza nie załącza się, serwis stwierdził wymiana wyświetlacza, i pytanie wiskoza załącza się przez ten sam czujnik co na wyświetlacz daje czy inny ma sygnał?

  3. No dobrze,
    a jak jest z tym kopceniem a w zasadzie z szarym dymem w MWM TD 226-6.B (Farmer 312 Turbomatic 2000 rok)??? Cały układ wtryskowy sprawdzony, zawór paliwa na świecę żarową ciągle zamknięty, silnik po remoncie dotarty, a dalej kopci-gęsto dymi na wolnych obrotach na zimnym i na gorącym silniku. Spalanie paliwa tak jak dla MWM bardzo małe, oleju nie bierze, tłoki nieodwrócone, czy to nie przypadkiem wynika z EURO ,,0" tj. ówczesnego braku norm emisji spalin ???

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!