Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Fabia zapaliła się kontrolka i brak wspomagania co się stało#shorts

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

25 thoughts on “Fabia zapaliła się kontrolka i brak wspomagania co się stało#shorts

  1. Robienie zbiorniczkow od wspomy w takich miejscach to jawny sabotaż. Jak ktoś chce dbać o auto ale nie jest mechanikiem ani nie ma dużo czasu to ma przeje….e a d się inaczej w t4 np wszystkie korki mam w miarę na jednym poziomie… A co by skodzilo w fabii jak by zbiorniczek był na przegrodzie a pomogła która jest elektro miała węze w dół a nie poziomo długość i tak podobna…

  2. Oj Fabia 1, miałem się z główną wiązką, ale naprawiłem i to sam. Wspomaganie, licznik, pompa paliwa (gasł bez powodu, nie odpalał), jak masz problem to pisz to opowiem historie i jak sobie z tym poradzić.

  3. Snafco ogłoś się na allegro, to bedą klienci i zostaniesz milionerem. Standard w Škodzie snafco. Poczytaj sobie komentarze i porównaj z tym co waćpan pierdolisz. Spalony bezpiecznik to SKUTEK zwarcia nie przyczyna snafco internetowy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!