Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Działanie wkładki gwintowej HELICOIL® tangfree screwlockWięcej o technologii HELICOIL®: http://www.bollhoff.pl/pl/pl/elementy-zlaczne/specjalne-elementy-zlaczne/tecnika-gwintowa/wkladki-gwintowe-helicoil.php

Wkładki gwintowe HELICOIL® tworzą wytrzymałe połączenia gwintowe w materiałach o niskiej odporności mechanicznej ma ścinanie.

HELICOIL® tangfree
Nie ma potrzeby łamania ani usuwania zabieraka (uchwytu montażowego). Instalacja odbywa się bez użycia zabieraka, dlatego wkładka gwintowa może być zamontowana z obu stron, bez szkody dla jakości połączenia.
HELICOIL® tangfree: Najnowsze rozwiązanie technologii gwintowej
HELICOIL® tangfree jest kompatybilny z systemem HELICOIL® plus.

Oznacza to:
– Gwint nośny identyczny jak w przypadku HELICOIL® plus
– Ten sam design
– Pasuje do tych gwintowników HELICOIL® plus

tangfree® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Grupy Böllhoff.

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

9 thoughts on “Działanie wkładki gwintowej HELICOIL® tangfree screwlock

  1. Z filmu wynika że wkładkę można stosować do otworów przelotowych. Czy tak właśnie jest ? Potrzebuje naprawić taki właśnie gwint w aluminium. Mam dostęp do helicoil gdzie na końcu trzeba wybić taki "ogonek". Czy ten model się u mnie sprawdzi ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!