Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Diagnostyka VCDS…. i szybka naprawa Audi A4Czy za pomocą VCDS można wykryć złe styki akumulatora?
Zapraszam…

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

22 thoughts on “Diagnostyka VCDS…. i szybka naprawa Audi A4

  1. Cześć krzynol mam problem ze sondą lambda a konkretnie jej grzałką nie chce w kodach gotowości się zamknąć błędów vcds nie wskazuje jeżdżę tak już kilka tygodni i nie adoptuje jej,badałem ją zwykłym multimetrem grzałka ma na zimnym 04,1 om napięcie do niej dochodzi,jak we vcds tą grzałkę przebadać?silnik CAYC
    Pozdrawiam.

  2. BCM jest i da się konfigurować światła, zarówno w kodowaniu jak i w adaptacjach.
    Autoscan wykonuje się t tym modelu nie poprzez kliknięcie na Gateway tylko wybierasz model i rocznik z listy drop down po lewej stronie i klikasz na Autoscan. Spowodowane jest to tym, że diagnoza jest tu po lini K.

  3. 4:00 rozpoznawanie głosowe poprzez moduł bluetooth,ograniczone oczywiście do komend typu książka tel itd. Wciskasz przycisk z prawem strony (strzałka w lewo ) I wypowiadasz komendę hello. Wówczas "siri" wypowie jakie komendy rozumie. Używam tego przy wybieraniu numerów i jest ok. A z radiem rnse masz dużo więcej komend głosowych.

  4. Na przyszłość jak zobaczycie taki nalot na swojej klemie to polecam zagotować wodę wlać do niej trochę płynu do mycia naczyń,wymieszać i polać lub zanurzyć kleme – wszystko spłynie w momencie. Później szczoteczka druciana jak to miało miejsce w filmiku i na koniec smar najlepiej miedziany 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!