Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Diagnostyka i naprawa Honda Civic – Retro Garaż #17Tym razem zobaczycie jak przeprowadzić diagnostykę w Hondzie Civic VI generacji z roku 1999, która nie jest wyposażona w 16 pinowe złącze serwisowe. Do zrobienia tak zwanej „samodiagnostyki” nie będziemy potrzebować kabli, komputerów, czujników, a jedynie zwykły spinacz biurowy. Dodatkowo zobaczycie jak naprawiam usterkę odpowiedzialną za przejście silnika w tryb awaryjny (check engine), a dokładniej co kryje się za błędem numer 41.
Lista błędów dla Honda Civic:
http://s6.ifotos.pl/img/KodyHonda_qxraapx.jpg

Zapraszamy do subskrypcji kanału Retro Garaż, aby nie przegapić kolejnych odcinków.
• Subskrybuj kanał : https://www.youtube.com/channel/UCSn6a86HTpCSYho37izANnw
• Facebook: https://www.facebook.com/GarazRetro/
•Instagram: https://www.instagram.com/brzoza_garage/
•Sklep Retro Garaż: https://retrogaraz.cupsell.pl/

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

26 thoughts on “Diagnostyka i naprawa Honda Civic – Retro Garaż #17

 1. Pokaż jak zdiagnozować układ kiedy niewyświetlane są żadne kody, a to częsty problem hondy starszych roczników chec engine nie świeci a honda nie pali z dnia na dzień, wtedy zostaniesz specjalistą.

 2. Mam ten sam problem tylko że za katalizatorem . Kupiłem używaną od takiego samego silnika . Tylko przewody były z kostki wyciągnięte i nie wiem jak je wsadzić prawidłowo w kostkę. Ktoś podpowie

 3. Sprawdzałem skrzynkę z bezpiecznikami pod maską, ale tam nic nie ma takiego. Jak nie mam tego złącza po prawej stronie od pasażera to rozpierać tą obudowę pod kierownicą ? Mam Hondę Civic IX 1.6

 4. Witam posiadam Honde Civic ej6 98 coupe i też mam problem z sonda. Została wymieniona i na początku pomogło ale po jakimś czasie znowu się pojawił check engine. Pytanie jest moje takie czy z samochodem z instalacją LPG warto męczyć się z tą sonda?

 5. Dzięki wielkie!

  Nawiązując do filmiku czyszczenia przepustnicy (pisałem tam o check engine po czyszczeniu) wyskoczył błąd nr 6! Wymienię czujnik temperatury płynu chłodzącego i zobaczę czy będzie dobrze 🙂

  Dobra robota! Więcej takich 🙂
  Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!