Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

DEUTZ-FAHR DX 6.30 / 6 Cylindrów Chłodzone Powietrzem! – Prezentacja / Walk Around !deutz-fahr #prezentacja #rolnikszuka Film opowiada o ciągniku Deutz-Fahr DX 6.30 z 1989r. Mowa jest o wyposażeniu, …

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

24 thoughts on “DEUTZ-FAHR DX 6.30 / 6 Cylindrów Chłodzone Powietrzem! – Prezentacja / Walk Around !

  1. Mamy taki w gospodarstwie różnice to 5-cio biegowa skrzynia biegów z reduktorem oraz biegami pełzającymi. Dodatkowo na wyposażeniu EHR !!! , Klimatyzacja (niestety już przerobiona), elektroniczne sterowanie ramion z błotnika.

  2. Pracowałem na takim w Niemczech, ciężki, solidny, prosty ciągnik, chłodzenie powietrzem ok .dopiero przy ponad 20 tyś mtg. i kolejnej awarii skrzyni nie opłacało się go naprawiać i trafił do Polski.

  3. Jeżeli ktoś chce tani i prosty w budowie ciągnik to jest świetne opcja nawet lepsza niż stare ursusy. Przede wszystkim mamy do dyspozycji markowe części jak i zamienniki jak i jest jeszcze pełno części pochodzących z epoki produkcji modelu. I nawet kosztowo to swietnie wychodzi. Jakość produkowanych części do ursusa jest tragiczna a ceny coraz wyższe to już jawna kpina z klienta. Zresztą Ursusa nie ma już od 2003 roku. A od 2010 roku Polmot już tylko żeruje na znanej marce sprzedając składaki sygnowane tym logiem

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!