Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Chemiczna regeneracja wtryskiwaczy. Obejrzyj zanim oddasz wtryskiwacze do kosztownej naprawy.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Pokazujemy w jakich przypadkach czyszczenie chemiczne wtryskiwaczy uchroni Cię przed zbędnymi wydatkami.
Pamiętaj czyszczenie wtryskiwaczy wycisza pracę silnika, poprawia rozpylanie i zmniejsza przelew. Dzięki temu silnik mniej dymi, ciszej pracuje i zużywa mniej paliwa. Zobaczcie jakimi płynami i którymi urządzeniami można wyczyścić układ wtryskowy. Jeżeli nie czujesz się na siłach aby oczyścić wtryskiwacze we własnym zakresie, możesz skorzystać z jednego z naszych warsztatów Liqui Moly Proline Serwis. https://liqui-moly.pl/nasze-warsztaty/

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

15 thoughts on “Chemiczna regeneracja wtryskiwaczy. Obejrzyj zanim oddasz wtryskiwacze do kosztownej naprawy.

  1. Dolewam na codzien LM 1052 i też czyści i smaruje.
    Natomiast absolutnie nie polecam bezpośredniego czyszczenia z puszki. Rozpuszczane brudy zapychają wtryskiwacze i trzeba je dać do wyczyszczenia z brudu. Lepiej wlać do baku.

  2. nie żebym sie znał albo żeby mi to przeszkadzało… ale czy w momencie mówienia o zalaniu filtra paliwa do ręki wziął filtr oleju? no chyba że mi sie wydaje że to jest filtr oleju…

  3. LUDZIE nie dajcie się naciagać , takie preparaty są wszystkie takie same trochę nafty i trochę rozcienczalnika . Tylko trochę wam przeczyszczą wtryskiwać i nic więcej a nie naprawią . Wiec stosowanie takich preparatów to nie za wiele pomoże . To miało by tylko sens jak do każdego tankowania na cały zbiornik byście dodawali taki środek ale żęby to miało sens to musiało by to być stosowane od nowości auta . To by wtedy przedłużyło życie wtrysków a tak jak nalejecie do starych trupów lub do już uszkodoznych wtryskó to wiele to nie pomoże tylko na czas wyjeżdżenia paliwa .

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!