Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

Bodzio montuje rozrząd do Ursusa C360 3pKOMENTUJ, SUBSKRYBUJ, OCENIAJ!
Zapraszam na Facebook’a:
https://www.facebook.com/Super-Mafia-Ursus-252155988289145/
Instagram:
https://www.instagram.com/supermafiaursus/

Pobrane z Youtube Wszyscy główni producenci, tacy jak Carried, Crawford, Excavators, CAT, Mercedes, John Deere, przebudowane, odnowione i zregenerowane serwomotory. Łożyska są serwisowane, a wirniki wyważone. Sprawdzać! Tutaj można uzyskać pełny serwis i naprawy serwomotorów. Szybko i łatwo poruszasz się po Warszawie. Bez względu na markę czy model Twojego pojazdu, możemy wykonać kompleksową naprawę jego silnika benzynowego lub diesla. Silnik wymienimy po zakończeniu procesu regeneracji w Warszawie.

Remonty silników VW, Audi, Seat, Škoda, Toyota, Porsche, Mrecedes.

Kilka przykładów takich marek to Deutz, Kubota, Komatsu, CAT, Caterpillar, John Deere, konserwacja, serwis i regeneracja silników serwo. Naprawiamy zepsute łożyska i niewyważone wirniki. Sprawdzać! Wszystkie aspekty konserwacji i naprawy serwomotorów. W Warszawie działają szybko i skutecznie. Jesteśmy warsztatem samochodowym z pełnym zakresem usług, który może naprawić silniki Diesla i benzyny dla każdej marki i modelu pojazdu. Warszawa to miejsce, w którym wymieniamy silnik za każdym razem, gdy go regenerujemy.

Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy zużywające się elementy w sprzęcie. Nasza firma posiadająca wieloletnie doświadczenie związane z naprawą aut osobowych i dostawczych. Szeroki wachlarz oferowanych usług z zakresu elektryki.

Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

31 thoughts on “Bodzio montuje rozrząd do Ursusa C360 3p

  1. Bodzio muj Perkins dziś zakonczył życie 9tys mth pekł wał za 3 korbowodem przed kołem pasowym. Walczył do końca na pękniętym wale zaorał jeszcze 3 h ziemi. Coś szmyrało myslałem że przystawka pompy hydraulicznej a tu zonk koło pasowe luźne wał upierdzielony

  2. Znam takiego co jak ustawiał rozrząd w 60 to się nakrywał plandeką , żeby ktoś go nie podejrzał , następnie przekręcił wałem i znaki były niezrozumiałe dla praktykantów , było to w dawniejszym POM ie .

  3. Witam robiłem swojego 3P zimą mam ponad 70mh zrobione i jest ok ale zapłon na oko mam ustawiony i mam prośbę pokażcie jak w 3P sprawdzić po znakach na kole ustawienia zapłonu z góry dziękuję grzebałem wszystko oprócz silników ale teraz dzięki youtube dla chcącego nic trudnego dzięki z takie filmy i z góry dzięki za wytłumaczenie ustawienia zapłonu w perkinksie .

  4. Kto to daje łapkę w dół chyba nie wie ze chlop może być spracowany przez życie Bodziu jak najwiecej takich filmow a ja tak jak Ty przy kazdej robocie postoje🤣🤣

  5. Bodzio pod pompę wody pewnie blaszkę kwasoodporna zastosuje i będzie wieczne lepiej niż fabryka zrobi to jest zdymane pomysły dziurę wirnik zrobi i płyn w silniku a jak Bodzio zrobi to ksiądz Magdzie tak nie dogodzi 🤭😀😂🖐️👍tylko koło pasowało by posmarować olejem a żonie też tak na sucho pcha 🤔🤭😀😂🖐️👍ooooooo i jeszcze do stodoły ciągnie na sucho pcha ooooooo nie panie Bodzio 🤭😲🤭😀😂🖐️👍

  6. Dziwi Mnie zawsze jak handlarze podniecają się nad oryginalnym malowaniem Ursusów z lat 80
    .Widać Panie Bogdanie jak farba na bloku z prawej strony. Teraz jak się robi to jest efekt. Inna farba i jakość wykonania. Pozdrawiam i życzę zdrowotności w dalszym działaniu. 👍🚜

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!