Loading…

Serwis i Naprawa Silników w Warszawie

Mechanika do Silnika - Serwis i Naprawa Silników w Warszawie
Kontakt

082 Generalny/Kapitalny remont silnika. Engine overhaul Ducato 2.8 JTD Cz.3Zachęcam do subskrypcji i komentowania. Koniecznie pamiętajcie o dzwoneczku. Nie pominiecie wtedy żadnego filmu:)

Macie ochotę wesprzeć moją pracę?
Zapraszam na Patronite: https://patronite.pl/Anatomia_Mechaniki Pokażemy jak przeprowadzamy remont kapitalny silnika. Pacjentem operowanym będzie silnik z Fiata Ducato o pojemności 2800 cm3 JTD
Ten odcinek będzie o sprzęgle, pompach i głowicy.
#remontsilnika #naprawasilnika #remontgeneralnysilnika

Pobrane z Youtube Deutz, Perkins, JCB, CAT, Cummins, John Deere, Naprawa, serwis i regeneracja serwomotorów. Wymieniamy łożyska, wyważamy wirniki. Sprawdź! Kompleksowa naprawa i serwis serwomotorów. Szybko i skutecznie w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe remonty silników diesla oraz benzynowych do samochodów wszystkich marek. Wykonując regenerację silnika wymieniamy w Warszawie.

15 thoughts on “082 Generalny/Kapitalny remont silnika. Engine overhaul Ducato 2.8 JTD Cz.3

 1. Super film. Również przybieram się do rozbiórki 2,8 jtd mam problem z ciśnieniem oleju, pewnego dnia stracił smarowanie. Muszę odkręcić podstawę mam przypuszczenia że na wale korbowym gubi ciśnienie.
  Pompa oleju już zmieniona. Na wolnych obrotach ciśnienie 0,6 po dodaniu gazu niknie. Czy jest jakaś zawór w bloku który steruje ciśnieniem mam wrażenie że wszytsko idzie na smarowanie na tłoki.

 2. W tych silnikach jak nie dasz czegoś na sylikon to masz pewność że wycieki szybko się pojawią. Znam te silniki jak Marcin, bo na co dzień z tym pracuję. Pozdrowionka, robota lux!

 3. No dobra składasz silnik od zera, ale mógłbyś kiedyś film zrobić czym sie kierujesz przy ustawianiu krzywek na rozrządzie,ze to wszystko działa?(bo przecież byle jak krzywek nie ustawiasz tłoków też)
  Wiem wiem pytanie może i smieszne ale zawsze mnie to ciekawiło 🙂 a z filmu wiele nie wynika jeśli chodzi o to konkretnie co mnie interesuje 🙂

 4. Przyjemność.
  Marcin, mam nadzieję, że masz tam pod okiem kilku czeladników na przyuczeniu, bo masz dar do przekazywania wiedzy. Trochę dziwne uczucie-kiedy oglądam pojawiają się pytania, które już mam zapisywać (żeby zapytać w komentarzach), a po chwili dokładnie na nie odpowiadasz.
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń do mnie!